Make your own free website on Tripod.com
Ady Soyadi Görevi Adres Telefon E-Mail Adres
Emine Ongun Bilgi İşlem Müdürü Nurol Holding A.Ş. Arjantin Cad. No:7 G.O.P ANKARA 312-4551254 emine.ongun@nurol.com.tr
Berrin Akar MDA Karum İş merkezi No:405 G.O.P ANKARA 312-4685700 berrin@mda.com.tr
Muzaffer Nimet Töngür Öğretmen ntongur@gata.edu.tr
Melih Er TRT Oran 312-4904300 melih_er@hotmail.com
Eray Doğutepe Mlz.Yön. ve Stok Kont.şefi HAVELSAN Eskişehir Yolu 7.Km. 06520 ANKARA 312-2873565/483 eray@havelsan.com.tr
Alpay Doğutepe 312-2664814-16/359 adogutepe@oyak.com.tr
Tolga Bilgiç bilgicmt@hotmail.com
Altuğ Bilgiç Uçak/Makina Mühendisi Sema - Altuğ Bilgiç

7 Mansfield Avenue, Apt.2 Mt Vernon, OH 43050 ABD

1-740-392-9693 altug.bilgic@rolls-royce.com
İsmail Ongun
Tayyar Mengübaş Doktor Eskişehir Devlet Hastanesi tayyarmengubas@hotmail.com
Vahit Karataş Metiş
Fatma İnan Tapu Kadostra Genel Md. finan@tapu.gov.tr
Akif Çalışkan Mühendis T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 312-2860365/2921 akifca@sanayi.gov.tr
Erkan Yertutan eyertutan@hotmail.com
Murat Mengübaş Mimar mengubas@yahoo.com
Murat Demirliçakmak Başkent Üniversitesi Hastanesi muratde@h.baskent.edu.tr
Arif Ertem arif.ertem@usa.net
Okay Doğutepe Proje Başmühendisi Pİ Makina 312-4840800 okaydogutepe@hotmail.com
Mustafa Başar muhammedbasar@hotmail.com
Mustafa Birbenli Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı TBMM 312-4205570 birbenli@hotmail.com
Osman Atakol Muhasebeci Atakol  Mali Müşavirlik A.Ş. 312-3245662 atakol@isbank.net.tr
Nazan Yeşilyurt Araştırma Görevlisi Hacettepe Üniversitesi.   nazany@hacettepe.edu.tr
Zübeyde Sevin   USA   as_zubeyde@yahoo.com